Amasya Chat Ortamı

Amasya Chat Ortamı
27 Ocak 2021ChatKaRa

Amasya Chat Ortamı

88 / 100

Amasya Chat Ortamı Seviyeli Chat Sitesi

Amasya Chat ortamı, Amasya sohbet odaları, Amasya sohbet sitesi siz değerli Amasyalıların sohbet etmesi için özel olarak hazırlanmış tamamen ücretsiz bir hizmet sunan sitedir. Amasya chat sitemizde, ilimize bağlı Merzifon, Suluova, Taşova, Göynücek ilçelerinden katılanlar ile, diğer çevre illerden katılan kullanıcılarımızla rahatlıkla söyleşi yapabilirsiniz. Eğlence kanallarımızda keyifli zaman geçirebilir, radyo kanalımızda ise Türkiye’nin en ünlü dj’leri eşliğinde şahane müzik ziyafeti ile kendinizden geçebilirsiniz.

Amasya Chat Ortamı

Amasya Chat Ortamı

Amasya Chat Ortamı ve Sohbet Programı

Sadece Amasyalı kardeşlerimiz  için itina ile hazırladığımız çok kapsamlı Mirc Sicript programımızı indirmek suretiyle masa üstü ve laptop bilgisayarlarınızdan rahatlıkla sitemize giriş yapabilirsiniz. Bu program hızlı bir şekilde sohbet odaları içerisine girmenize imkan sağlamaktadır.  Eset, Malware Bytes, Norton, Awast gibi belli başlı virüs programları tarafından taranarak kontrol edilmiş, son derece itimat edilir bir programdır. Bu kaliteli programı bizlere kazandıran sevgili SouL kardeşime şükranlarımı sunuyorum.

Mobil Sohbet Sitesi

Mobil chat bağlamında adeta devrim oluşturan Fulsohbet.Net sitemiz, sizlerin desteği ve yönlendirmesi sayesinde günden güne kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Dünya ve Türkiye’nin bütün vilayetlerinden gelen kadın/erkeklerle tanışmanız, hatta hayat eşinizi bulmanıza aracılık etmekten oldukça mesut ve bahtiyarız. Amasya chat ortamına odalarına çevre ve yakın illerimizden özellikle (Samsun, Çorum, Yozgat, Kastamonu, Tokat, Sivas) oldukça giren kullanıcı vardır.

Amasya Tanıtım

Amasya; Orta Karadeniz üzerinde yer alan şirin bir kentimizdir. Tarihi çok eskilere dayanmaktadır. İsmini geçmişte bu şehrimizde yaşayan Amazon kraliçesi Amasis’ten aldığı söylenmektedir. Ben de bir Amasyalı olarak mutlaka bu şehri ziyaret etmenizi, kalesini, müzesini, tarihi evlerini, Ferhat su kanalını, camilerini gezmenizi öneriyorum.

Sevgili kardeşlerim; bu şehrimiz buram buram tarih kokar, etrafı dağlarla çevrili bu ilimizin içinden Yeşilırmak akar. Amasya halkı son derece misafirperver ve sıcaktır. Amasya’da konuşmalar arasında “Heri” kelimesi bolca kullanılır. (Nereye gidiyon heri, Yapma heri v.b. gibi) Amasya chat sitemiz son derece hızlı ve akıcı muhabbetlerin döndüğü bir sitedir.

Amasya Chat Ortamı Memleket Özlemine Son Veriyor.

Vatanından uzak, memleket hasreti çeken Amasyalı kardeşlerim, dertlerinize derman olmak, sıla hasretinizi az da olsa gidermek için böyle bir siteyi açmayı uygun bulduk. Amasya ve çevre illere hitaben açtığımız Amasya chat ortamı sitesinde bir çok kişi sağlam arkadaşlıklar ve dostluklar edinmiştir. Hatta bir çoğunun mutlu evlilikler  yapmasına vesile olduğumuz için mutlu ve heyecanlıyız. Ferhat ile Şirin’in acı dolu aşk hikayesine konu olan bu şehrimiz bir Amasyalı ve Amasya aşığı olarak bende ayrı bir yere sahiptir.

Sevgili hemşehrim; fulsohbet.net sitemiz içerisinde hayatının ferhatını veya şirinini bulmak istemez misin? Şehir sohbet odaları bağlamında açtığımız Amasya ilinden sizlere nacizane seslenmeye çalıştık. Bir başka şehir sohbet odaları kervanında görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.