Emre Aydın Bitti Şarkı Sözleri

05 Mart 2019Genel, Müzikleradmin

Emre Aydın Bitti Şarkı Sözleri

Emre Aydın bitti Şarkı Sözleri

– Hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere bugün Güzel bir Ayrılık
Şarkısıyla başbaşa bırakmak istiyorum Emre Aydın Bitti Şarkı sözleri Sizler için yazıyorum inşallah beğenirsiniz.

Evet Arkadaşlar Emre Aydın Yazdığı şarkılarla özellikle genç nesilin gönüllerini fet etmeyi başarmıştır bende bir Emre Aydın hayranı oLarak bu şarkıyı yazmak istedim.

Emre Aydın Bitti Tebrikler
Tebrikler Kurtuldun bak bizden kolay olmadı ama bitti tebrikler tebrikler.. Kutla Yoklugunu Cok istedin çok ugraştın bitti tebrikler ben yarım aklımla ben.. Farketmedim sesinde biz yoktuk konuşurken ben yarım aklımla ben sandımki güzel biter gerçekse eğer yok cıkmıyor sesin.. kör kuyunda benden aldıkların neden benden fazla? Yok yapamam kalamam kör kuyunda benden aldıkların neden benden fazla? Tebrikler kurtuldun bak bizden ama bitti tebrikler tebrikler Kutla Yoklugumu çok istedin çok uğraştın bitti tebrikler ben.. ben.. yarım aklımla ben Farketmedim Sesinde biz yoktuk Konuşurken Ben.. Yarım aklımla ben.. sandımki Güzel biter gerçekse eğer yok cıkmıyor sesim kör kuyunda benden aldıklarin neden benden fazla? Yok yapamam kalamam kör kuyunda benden aldıkların neden benden fazla Yok Çıkmıyor Sesin Kör kuyundan benden aldıkların neden benden fazla? Yok Yapamam Kalamam kör Kuyunda benden Aldıkların neden benden fazla..

Yeni Sohbet Ortamı

Gerçekten çok güzel bir parcaydı tekrar tekrar yazmamın nedeni şarkının büyüsünde kaldım sanırım yazarken 🙂 Evet arkadaşlar
sizlere Yeni Sohbet Ortamı Sitemize bekliyoruz Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor dj lerimizden emre aydının bütün parcalarını istiye bilirsiniz Sizleride burada bekliyoruz kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz sizlerin Rahat Sohbet Etmesi için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz Sizler
mobil Sohbet ortamı Sayesindee bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan rahat hızlı girmeniz için elimizden geleni yapacagımıza hiç şüpeniz olmasın Seviyeli Sohbet Ortamı Olan sunucumuzda sizleride bekliyoruz Arkadaşlar. ALLAH’A Emanet olun.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.

Emre Aydın Bitti Şarkı Sözleri

Emre Aydın Bitti Şarkı Sözleri

 

2 Yorumlar

 1. sevda

  11 Mart 2019 at 18:40

  GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL ORTAM TEŞEKKÜRLER FULSOHBET NET AİLESİ:)

  Cevapla
 2. Esra

  31 Mart 2019 at 20:05

  Ziyaret amacı ile gelip daimi bireyi olduğum sıcacık bir aile.Büyük bir aile olmak için sizler de aramızda olun. 🙂

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
www.fulsohbet.net
Tam Sohbet21 Temmuz 2019
www.fulsohbet.net
Aydın Chat Odaları19 Temmuz 2019
Adana Sohbet
Adana Sohbet16 Temmuz 2019

Bizi Takip Edin

FuLSohbet Sitemizde yayınlanan meteryallerden veya bildirimlerden
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.