Eş Sohbet

Eş Sohbet
23 Eylül 2020ChatKaRa

Eş Sohbet

87 / 100

Eş Sohbet Odaları

Eş chat sitesi, eşli sohbet, eş sohbetleri gibi kelimeler internette en çok aranan kelimeler olma yolunda hızla ilerlemeye başladı. Bu yüzden internet bağlantısına sahip herkes, dünyanın herhangi bir yerindeki insanla sohbet etme imkanına sahip oldu. Yabancı insanlarla chat yapmanın en popüler yöntemlerinden birisi de eş sohbet odalarını kullanmaktır. Eş sohbet odasında herhangi bir kullanıcı, başkalarıyla anlık ve özel olarak irtibat sağlamak için bir ekran ismi kullanır.

Eşinizi Zararlı Sohbet Sitelerinden Koruyun

Girilen sohbet odasının türüne, yapılan muhabbetlerin ve ilişkilerin durumuna bağlı olarak aile yuvasının çatırdamasına, evlilik bağının kökten sarsılmasına yol açabilecek yetişkin içerikler veya flört vaziyetleri olabilir. Eğer evli bir bireyseniz, eşiniz de bu tür sohbet sitelerine balıklama dalıyorsa, siz de bundan hoşlanmıyorsanız, eşinizi, kocanızı, karınızı her ne ise çağırın ve bazı adımlar atmaya çalışın.

Neden Eş Sohbet Odalarına Giriyorsun?

Eşinize internet ortamına girdiğinde, hangi tür sohbet odaları tercih ettiğini sorun, fakat soruyu sorarken suçlayıcı ve kinayeli bir uslup kullanmamaya dikkat edin. Savunmaya geçse bile hemen inanmayın, bu eşinizin masum olduğunu ispatlamayacaktır. Eşinize eş sohbet odalarına girmesinin sizi neden rahatsız ettiğini açıkça söyleyin, ona sağlam dayanaklar sunun, eğer bekarlarla sohbet odalarına girdiğini söylüyorsa, evli olduğun halde buraya niye giriyorsun diye çekinmeden sor.

Yabancı İnsanlarla Chat Yapmak

Tanımadığınız insanlarla muhabbet etmesinden hoşlanmadığını, buralara ayıracak vaktini kendine ayırmasını söyle. Nedenleri ve sebeplerini kendince açıklamaya gayret et, ona da mutlaka savunma hakkı ver. Sözünü kesme ve suçlama. Bu muhabbetler esnasında hiddetlenmek, içinde bulunduğunuz sorunu çözmeyeceği gibi bir tartışma ortamı oluşmasına sebebiyet verecektir.

Sohbet Sitelerine Giren İnsanların Ruh Hali

Sohbet Siteleri; esasen olağan hayatın şirazesinden çıkmış, kendine yeni aşklar ve heyecanlar arayan, uç noktalarda gezmek isteyen insanların tercih ettiği sitelerden birisidir. Bu nedenle her insanın bu tür sohbet sitelerindeki muhabbetleri kaldırması beklenemez. Aklı ve mantığı yerinde olan bir insan asla böyle hizmet veren sitelerden mümkün mertebe uzak durur. Benden sana güzel kardeşim arkadaş  odalarına gireceğine, otur evinde çoluk çocuğunla, buralarda geçireceğin vakti eşine çocuklarına harca, çünkü hayat aslında çok kısa, ileride pişmanlıklar yaşamamak için adımlarını şimdiden sağlam atmaya bak.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.