Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet Odaları
09 Ocak 2021ChatKaRa

Gaziantep Sohbet Odaları

87 / 100

Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep chat sitesi, Türkiye’nin en nezih ve konforlu mekanı olarak fulsohbet.net bünyesinde açılarak faaliyete başladı. Şehir sohbet odaları konseptimiz içerisinde yer alan Gaziantep sohbet odaları, yüzlerce Antepli hemşerimizin buluştuğu müstesna ve özel bir oluşum olarak karşımıza çıkıyor. Gaziantep chat odaları içerisinde bu şehrimizin şen, şakrak insanlarını görebilir, onların şaka ve söyleşileri ile kendinizden geçebilirsiniz.

Gaziantep Adını Nereden Almıştır?

Halk arasında hala Antep diye telaffuz eden çoktur. Fakat bilindiği gibi her şehrimizin adının da bir hikayesi vardır. Peki Gaziantep ilimiz bu Gazi unvanını nasıl almıştır?. Hemen anlatmaya başlayalım. Birinci dünya savaşı henüz sona ermiştir. Halk yokluk ve çile içinde yaralarını sarmaya uğraşırken, bir yandan da Anadolu’yu işgal eden yabancı devletlerin askerleri ile uğraşmaktadır. Aslında bütün şehirler kendi kaderi ile baş başa bırakılmıştır. Antep ilimiz de bunlardan sadece biridir. Fakat zulüm ve küfre baş kaldırmaya kararlı olan Antep halkı top yekûn, destansı bir mücadeleye başlamıştır.

Hiç bir kuvvetten yardım almadan kendi haklı mücadelesini başlatmıştır. Başlattığı bu direniş mücadelesi sırasında 6317 Antepli kardeşimiz şehit olmuş, binlerce kardeşimiz de gazi olmuştur. 1921 yılında bu destansı mücadele ölümsüzleştirilmek için Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından bu şehrimize “Gazi” ünvanı verilmiştir. Aradan 100 yıl geçse de, Gaziantepli kardeşlerimizin verdiği bu büyük ve onurlu mücadele unutulmamıştır. Bizler de bu soylu ve kahraman şehrimizi unutmadık ve Gaziantep sohbet odalarını açtık.

Gaziantep İlimiz Nerede Yer Alır?

Coğrafi bölge olarak Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Akdeniz Bölgesi arasında yer alır. Güneydoğunun en büyük şehridir ve Türkiye’nin 6’ncı büyük şehridir. Sanayi alanında oldukça gelişmiştir.  Gaziantep ilimiz, Şehitkamil, Şahinbey olmak üzere iki metropol ilçeye ayrılmıştır. Antep Fıstığı, Antep katmeri, Antep Kebabı meşhurdur. Ekonomik açıdan Türkiye’nin en zengin kentlerinden biridir.

Gaziantep Üyeliksiz ve Ücretsiz Chat 

Gaziantep sohbet odalarımız siz değerli kahraman vatandaşlarımız için ücretsiz ve üyeliksizdir. Bu nedenle bütün global odalarımızdan bedava olarak faydalanabilir, kendinize, kafa yapınıza uygun arkadaşlar bulabilirsiniz. Günün her saati açık olan odalarımızda, kafanıza takılan soruları görevlilerimize sorabilirsiniz.

Farklı Konu Başlıklarına Bakmak İster misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.