Geveze Sohbet Odaları

Geveze Sohbet Odaları
30 Mayıs 2020Sohbet OdalarıKaRa

Geveze Sohbet Odaları

87 / 100

Geveze Sohbet Odaları İnsan Manzaraları

Geveze sohbet odaları içerisinde her gün gelen tipler var, bunlar arada bana soruyor abi ben çok mu gevezeyim? Yahu gevezesin be kardeşim bana niye soruyorsun. Yani Sohbet odaları sadece sana tahsis edilmedi, vır vır iki dakka susmuyorsun. Millet içinden dua ediyor şu geveze adam çıkıp gitse de rahat bir sohbet etsek diye. Çok konuşma konusunda bu yazıyı hazırladık. Atalarımızın bize bıraktığı şöyle bir atasözü var Söz gümüşse sükut altındır. Bence bu atasözü olsun diye söylenmemiştir. Adamın çevresinde çok konuşan birileri vardır, kendisi muhtemelen nezaket sahibi bir büyüğümüzdür.

Gevze Sohbet Odalarında Gevezelik Örnekleri

Pardon beni dinlermisiniz, ben de bir şey söylemek istiyorum, söz gümüşse sükut altındır. Ne demek? ne demek bu şimdi? ağzı var dili yok bir tipsin, ne dediğin belli değil. Sinirle de söylenmiş olabilir. Yani günümüze ruh hali ulaşmamış, sadece sözü ulaşmış. Belki de bu atasözünü bir kadın söylemiştir. Hepimizin farklı alanlarda uzmanlıklarımız ve birikimlerimiz var. Bu bilgi birikimimizi günlük yaşantımız içinde kullanıyoruz. Konu ikili ilişkilerdeki sohbetlerimize gelince, sürekli profesyonel ilgi alanlarımızdan bahsetmemiz karşı tarafa sıkıcı gelir.

Geveze Sohbet Odalarından Bir Örnek (Peynir)

Anladım KaRa abi ezine peyniri diğer peynirlere göre daha lezzetli, neden o bölgedeki hayvanların sütünden elde ediliyor. Hep sen konuşuyorsun, ben hiç konuşamıyorum ki, bir de hep aynı konular, bana devamlı peynir anlatıyorsun, ben peynir sevmemki. Çok hakim olduğumuz anlarda karşı tarafın konusuna hakim olduğumuz gibi konuşursak, adamı bıktırabiliriz. Sürekli kendimizden bahsetmek insanların pek hoşuna gitmeyebilir. Hele bu kişi senin arkadaşınsa seni iyi tanıyordur. Bir de sürekli kendini anlatman çok sıkıcı olur.

Geveze sohbet odalarında beni kızlar çok beğenir. Arkadaşımsın, tanıyorsun beni anlatmayım kendimi sana. Yok sevgilim yok, bu kadar özelliklerim var ama sevgilim yok. Herkesin kafasındaki gündemi farklı olabilir. Senin hiç bilmediğin farklı sıkıntıları olabilir. Dinliyormusun sonra fahrettinler geldi kalabalık oldu, başka bir mekana geçtik, ama nasıl bir sohbet, nasıl güldük, nasıl eğlendik anlatamam sana, gelecek ay yine toplanacağız, sen de gel. Yapma ya hiç anlatmıyorsun, ben de hiç susmadım. Ben gevezeyim diyen var mı aranızda? O biraz zor olur. Peki arkadaşı geveze olan var mı? Ben de bir gevezeyim, çözümü buldum ama. Baktım çevremdeki insanlar beni dinlemiyor, ben de burada yazı yazarak gevezeliğimi atmaya çalışıyorum. Çok konuştuk, parmaklar çalışsın biraz, sevgiyle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.