Güvenli Sohbet Ortamı

Güvenli Sohbet Ortamı
23 Mayıs 2020ChatKaRa

Güvenli Sohbet Ortamı

87 / 100

Güvenli Sohbet Ortamı Neresi?

Güvenli sohbet ortamı arayan kullanıcıların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Tabi insanlar ne yapsın yüzlerce sohbet sitesi açılmış, hangisine girsin, hangisini tercih etsin, bu kavun değil ki kıçını koklasın. Sohbet sitesi sahiplerine baksan hiç biri mangalda kül bırakmaz, sitelerine toz kondurmazlar, kendi siteleri güvenli bir kale gibidir. Güvenli sohbet ortamı konusunda onlara hiç bir şey diyemezsiniz.

Güvenli Sohbet Ortamı Taze Bitti Ortam.Gen.Tr Sahibi Winsome Efendi

Yalnız ben buradan hazır laf gediğine gelmişken eski dostum Winsome efendiye yani ortam.gen.tr sahibine bir laf çakayım. Sevgili dostum Winsome artık google sokakları senin için güvenli değil, ortam sohbet kelimesinde düşmelerin devam edecek. Çünkü sitelerine karşı kaç site ile saldırıyorum bir bilsen dudakların uçuklar. Sana demiştim tüm sitelerini çöpe çevireceğim diye, yıkım başladı artık durdurman mümkün değil. Bir hamlene yüz hamle ile, satın aldığın her siteye karşı 50 siteyle karşılık vermezsem namert olayım.

Büyüklerine Saygısı Olmayana Güvenli Sohbet Ortamı Dar Gelir

Çünkü büyüklerine saygısı olmayanın burnunu sürtmek gerekir. O çok güvendiğin ortam.com sitesi bile seni kurtaramayacak. Ben seni üstten ortamsohbet.net ile, aşağıdan ortam.o r g, fulsohbet.net ve onlarca site ile sıkıştırıyorum, yani arada kaldın dostum, bu kadar baskıya dayanamayacaksın ve arka sayfalara doğru yol alacaksın. Bizi Farketmez denilen ayyaş müptezelin önüne atmasaydın şimdi bambaşka yerlerde olacaktın. Neyse olan oldu, gelip elimi öpersen, af dilersen belki senin için bir şeyler yapabilirim.

Seviyeli Sohbet Odaları

Evet sevgili okurlar, büyüğüne saygısı olmayan bir chat sohbet sitesi sahibini nasıl bir böcek gibi ezdiğimi görüyorsunuz. Neyse konuyu dağıtmadan asıl konumuza devam edelim. Sohbet ortamına gelen bir çok kişi, site sahibinin veya site yöneticilerinin baskısı ve geçimsiz tavırları yüzünden illallah der. Amacı sadece sohbet etmek olan kullanıcılar, bu durum karşısında ne yapacağını bilemez ve içine kapanarak yazmazlar. Sohbet odalarında yazılanlara cevap vermemek, tepkisiz durmak aslında tepkilerin en büyüğüdür. Bu şu demektir “Artık Ne Yazarsan Yaz, Umrumda Değilsin, Seni Takmıyorum, Cevap ta Vermiyorum”

Fulsohbet.Net Güvenli Sohbet Ortamı

Güvenli bir sohbet ortamı arıyorsanız, fulsohbet.net sitemizden sakın bir yere ayrılmayın. Fakat zorba ve kaba insanlardan hep kaçmak, başka sohbet sitelerine sığınmak olmaz. Haklı olduğunuz konumda mutlaka kim olursa olsun hesabını sormaya çalışın. Gerçi yazılı bir sohbet ortamında nasıl hesap sorulur o da muamma. En azından telefonunu isteyin ve sesli olarak konuşun.

Sohbet odalarında sizi kıskandığını düşündüğünüz bir arkadaşınız veya başka bir kullanıcı varsa onunla tartışma ve niza yolunu seçmeyin. Bırakın ne yaparsa yapsın kendi halinde bırakın, haklı bile olsanız ortam sohbet odalarında sizi kimse hoş karşılamaz, haklıyken haksız duruma düşersiniz. Sohbet odalarında hak, hukuk, adalet, eşitlik arayanlara sesleniyorum bunlar beyhude çabalardır. Yazı ile anlaşılan bir sohbet ortamında bu söylenilen şeylerden bahsedilmesi tamamen gülünç olur. Yahu düşünün ben koskocaman bir root adminim, adamlar benim nickimden services bot yapıp sunucuya atmışlar. Sunucu sahibine soruyorum kardeşim bu nasıl bir iş? Eğer bunda kasıt varsa söyle bileyim, bu ne cesaret, bu ne öz güven? Çocuk ta sağolsun çok efendi, abi bir yanlışlık olmuştur diyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.