Kahkaha Sohbet Odaları

Kahkaha Sohbet Odaları
16 Ocak 2021ChatKaRa

Kahkaha Sohbet Odaları

87 / 100

Kahkaha Sohbet Odaları

Kahkaha sohbet odaları  bir zamanlar Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen popüler sitelerinden birisiydi. Bu sitede mizah, fıkra, eğlence tavan yapmaktaydı. Fakat her şeyde olduğu gibi geçen zaman zarfında bu site de miadını doldurarak Google‘ının küflü raflarında yerini aldı. Siteye giriş çıkışlar oldukça fazla idi, Türkiye ve Dünyadan bir çok insan buraya gelirdi, fakat site kapanınca Kahkaha sohbet sakinleri bir arayışa girdiler. Acaba kahkaha kıvamında, aynı lezzeti verecek bir site var mıydı? İnsanlar bu arayışlarını sürdürürken Fulsohbet.Net sitemize denk geldiler ve hiç bir yabancılık çekmediler. Kahkaha.com sitesinde ne varsa, aynısını sitemizde yayımlamaya başladık ve gerek tasarım, gerekse içerik bakımından Kahkaha sohbet kullanıcılarının gariplik ve yabancılık çekmesine müsaade etmedik.

Kahkaha Chat Siteleri

Kahkaha chat sitemiz içerisinde sizler de komik bulduğunuz olayları anlatırken, karşı cinse şirin görünmek isterken kahkaha emojileri ve çeşitli ikonları kullanabilirsiniz. Zaten chat sitelerinde kim somurtkan, kim güleç yüzlü bunu anlamak son derece kolaydır. Somurtkanlar genel olarak sohbetlere pek dahil olmazlar, bir bot edasında sadece yer işgal ederler. Neşeli yapıya sahip kullanıcılarımız ise hep pozitiftir, çeşitli gülücük emojileri ile süsledikleri yazılarını sürekli ekrana göndererek diğer kişilerin sempatisini kazanırlar. Bazıları emoji ile uğraşmaz direkt olarak “Hahahahah” şeklinde random yazılar ile kahkaha attığını belli eder.

Gerçek Hayatta Kahkaha Nasıl Karşılanır?

Gerçek hayatta bütün yapılan işlerin, hareketlerin, davranışların, eylemlerin orta yollu olanı makbuldür. Yani yemek yerken çok yememek, uyurken kış uykusuna yatmış ayı misali çok uyumamak, konuşurken kimseye meydan vermeden biteviye konuşmamak gerekir. Kahkaha olayında da durum aynıdır. Mahalle kadınları gibi her fırsatta ağzını ayıra ayıra gülmek, hafifliğin, cahilliğin, toplum adamı olamamış lığın, kendini yetiştirememiş ligin, aile terbiyesi almamış lığın v.s. göstergesidir. Çünkü olur olmaz yerde beygirin kişnemesi gibi gülen kişi Türkiye şartlarında hoş karşılanmaz. Kahkaha gülmenin bir tık üzerinde sesli ve gürültülü gülmek demektir. Hafif bir gülümseme, dişleri biraz göstererek sırıtmak kahkahadan daha eftaldir.

Her Hareketimizde Sünnet-i Seniyeyi Gözetmek Gerekir

Yukarıda da dediğimiz gibi abartılı gülmek anlamına gelen Kahkaha olayını pek tavsiye etmiyorum. Bütün hareketlerimizde Peygamber Efendimiz (S.A.V.) gözetmemiz esastır. Daha onun sesli olarak güldüğünü gören olmamıştır. Rabbim şefaatine mazhar eylesin inşallah.

Kahkahayı Bastırmaya Çalışmanın Zararları Nelerdir?

Gülmek elbette sadece insana mahsus bir olaydır. Yani hayvanlar gülmeyi bilmezler. Bazen komik bir şey karşısında kendimizi tutamaz kahkahayı patlatırız. Bazıları kahkahayı bastırmak için olağanüstü bir efor sarf eder ve kendisini zorlar. Kesinlikle böyle bir şey yapmayın, kendinizi sıkmayın bırakın kahkahayı gitsin. Çünkü eğer kahkaha atmamak için kendinizi sıkarsanız, damarlarınız patlayabilir veya burnunuzdan akıntı gelebilir, yahut arkanızdan gaz çıkarabilir toplum içerisinde madara olabilirsiniz. Kahkaha sohbet hakkında benim diyeceklerim bundan ibarettir, eğer sizlerin farklı fikri olursa konu altından yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.