Kaliteli Sohbetler

Kaliteli Sohbetler
12 Ocak 2021ChatKaRa

Kaliteli Sohbetler

87 / 100

Kaliteli Sohbetler Nedir? 

Nezih muhabbetler, faydalı bir chat ortamı hayal ettiğinizi biliyorum. Tüm bunlara kavuşmak, bu güzel ortamı yaşamak tamamen sizin elinizde. Eğer siz de kaliteli ve nezih bir insan olduğunuzu düşünüyorsanız, fulsohbet.net sitemizde kalıcı bir kullanıcı olarak doyumsuz muhabbetlere imza atabilirsiniz. Çünkü sitemiz tüm dünyadan ve Türkiye’den son derece elit bir tabakayı ağırlamaktadır. Gelenlere şöyle bir baktığımızda, fabrikatörler, galericiler, kuyumcular, esnaflar, milletvekilleri, devlet memurları v.s. gibi toplumun her kesiminden insanın rağbet ettiğini gözlemlemekteyiz. Bunun nedeni de sohbetlerimizin tam sohbet kıvamında icra edilmesidir.

Fulsohbet.Net Sitesini Diğer Sitelerden Ayıran Özellikler Nelerdir? Kaliteli Sohbetlerde Menfaat Gözetilir mi?

Sitemizi diğer sitelerden ayıran bariz özellikleri saymama gerek yok, zaten defaten sair makalelerimizde bunların izahını yapmaya çalıştık, anlayan anladı, anlamayan ise düz yolda yaya kaldı. Bazı merdiven altı chat siteleri gibi kene misali kullanıcının yakasına yapışmıyoruz. Para Para diye zırlamıyoruz. Fakat bazı sitelerin kullanıcılarına mübah gördüğü bir takım hareketleri duyuyor ve üzülüyoruz. Tabi üzülmek bizim gibi insanlar için insani bir duygu.

Sözüm ona bu sitelerde kaykıla kaykıla oturan admin müsveddeleri ve site sahipleri, sitenin müdavimlerinden para istiyorlarmış, bu parayı da ezik bir şekilde “Efendim Bana Şu Kadar Borç Para Verirmisiniz? Bu Ay Hosting Ücretini Yatıramadım, Site Kapanacak” Evet sevgili dostlar yeni dolandırıcılık tezgahı aynen bu şekilde, siz kalkmış kaliteli sohbetlerden bahsediyorsunuz. Fakat kazın ayağı öyle değil, masum kullanıcıları, günahsız gençleri, hiç bir art niyeti olmayan ev hanımlarının temiz duygularını sömürerek onlardan para koparmaya çalışmak son derece ayıp ve yakışıksız bir harekettir.

Kaliteli Sohbetlere İmza Attığını İddia Eden Bir Takım Siteler

Yaklaşık bir sene önce ortam.gen.tr isimli bir site açıldı, kaliteli sohbet ortamı oluşturacağını beyan ederek sağdan soldan devşirme bir sürü kullanıcıyı bir araya getirdiler. Bunların başında Farketmez denilen bir müptezel şahıs vardı. Fakat site kalabalıklaştıkça ne kalite kaldı, ne seviye kaldı, muhabbetlere bakıyorsunuz bütün hepsi belden aşağı muhabbetler. Sonra bu kalabalık ve seviyesiz insan güruhu birden bu siteyi terk ederek kalpchat.net isimli sitede peydah oldular.

Kaliteli Sohbetler Bu Kadar Ucuz Olmamalı Farketmez ve Avaneleri!

Tabi ortam.gen.tr sitesinin sahibi winsome efendi, sudan çıkmış balık gibi ortada kaldı ve alık alık bakınmaya başladı. Sonra bir baktık, burayı da siber.net isimli siteye yönlendirmişler, orada görünmeye başladılar. Tabi siber.net sitesi kaliteli bir site bu soytarılara tahammül edebilir mi? Onlarda linki koparıp bu soytarıları kovmuşlar. Demek istediğim laf nereden nereye geldi. Şimdi bir baktık bu kalabalık kullanıcı grubunun hepsi dağılmış, zannedersem bu Farketmez denilen soytarı müptezel, kalpchat.net sitesini güneş rumuzlu şahsa kaballayıvermiş.

Kaliteli Sohbetlere İmza Atan Site Fahiş Bir Fiyata Satılığa Çıkartılmış!

Yazık geçen gittim baktım kadıncağız tek başına kalmış sitede. Botları doldurmuş, bir baktım İrcforumlari.net sitesinde siteyi satlığa çıkarmış, istediği fiyat ne kadar biliyor musunuz? 7500 TL. Bu parayı verecek bir ahmak var mı gerçekten merak ediyorum. Bana kalsa bin lira bile etmeyecek bir site, çünkü bir çok kelimede spama girmiş. Demek istediğim konu, kaliteli sohbetleri her insan beceremez. Her site kaliteli değildir. Özellikle sanal chat siteleri bir ton kalitesiz ve seviyesiz adamla doludur. Elbette fulsohbet.net sitemiz tüm bunlardan müstesna özel ve bozulmamış bir sitedir.

Benzer Konu Başlıkları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.