Korona Sohbet Chat Odaları

Korona Sohbet

Korona Sohbet Chat Odaları

87 / 100

Korona Sohbet Odaları Açıldı

Korona sohbet chat odaları, korona hastalığından sıkılanlar, evde hapis kalanlar için bir kurtuluş kapısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Her derdin bir çaresi olduğu gibi mutlaka bu Korona hastalığının da bir çaresi vardır. Yüce mevlam hepimize kolaylıklar, iyilikler ihsan eylesin. Korona virüs hastalığı ölümcül bir virüs olsa da, bizlere insani değerlerimizi, hasletlerimizi hatırlattı. Birlik olmayı öğretti, aile ve akrabalarımıza daha fazla vakit ayırmayı, onları dinlemeyi öğretti.

Aslında korona sohbet odaları gibi saçma bir başlık atmaya benim de içim el vermedi. Tamamen can sıkıntısından yazdığım bir makale. Yani yahu be adam corona sohbet odaları da neyin nesi diye sormayın. Bu gün kendimi fazla iyi hissetmiyorum, ilk aklıma gelen şeyi yazıya dökeyim istedim. Corona sohbet odaları tamamen site trafiğini artırmak ve siteyi güncel olarak tutma amaçlı yazılmış bir makaledir. Yoksa hastalık ismiyle sohbet odaları açmaya kalksak, buna ne vaktimiz yeter, ne de sitemizin alt yapısı yeter.

Daha fazla düşünce ve tefekkür etmemizi sağladı. Bu yüzden Korona hastalığına hep kötü yönlerinden bakmamak lazım.  Fulsohbet.Net sitesi olarak evlerinde hapis hayatı yaşayan tüm insanları biraz rahatlatmak, kafalarını dağıtmak için korona sohbet chat odalarını faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz bu sistem sayesinde artık sıkılmayacaksınız. Sizin gibi binlerce korona mağduru ile buluşup hoşça vakit geçirebileceksiniz. Odalarımız son derece rahat ve konforludur. Günün ilk ışıklarına kadar 24 saat esasına göre chat sohbetleri devam etmektedir.

Korona Hastalığı Nasıl Ortaya Çıktı

Korona hastalığı ilk olarak Çin Ülkesinin Vuhan eyaletinde ortaya çıktı. Çinli yetkililerin hastalığın özelliğini saklaması, bulaşıcı olduğunu gizlemesi sonucunda maalesef bu sinsi hastalık tüm dünyaya yayıldı. Hatta o aralar bir Türk doktorumuz çıktı dedi ki; bu hastalık Türklere bulaşmaz, çünkü Türkler 3,4 ayrı gen taşıyor. Halbuki bu hastalık ırk, dil, din ayırmadan herkese bulaşabiliyor. Yani bu hastalığın en güzel yönü zengin, fakir, ünlü, köylü, işçi ayrımı yapmaması. Önüne kim gelirse bulaşıyor.

Korona bize koymaz gibi lastikli espriler de artık hiç bir işe yaramıyor. Tabi bu korona ilk çıktığında tüm sınır kapıları kapatılsaydı, ülkeye giriş ve çıkışlar engellenseydi, belki hastalık bu raddeye gelmemiş olacaktı. Neyse her işte bir hayır vardır diyelim. Sevgili kardeşlerim Corona hastalığı nedeniyle felaket tellallığı yapanlara itibar etmeyin. Sosyal medyada yalan yanlış haberler yayanlara, Terör Örgütü ve yandaşlarının kasıtlı olarak yaydığı haberlere itibar etmeyelim. Arslan gibi Sağlık Bakanımız var son derece şeffaf şekilde gelişmeleri her gün bizimle paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.