Koyu Sohbet

Koyu Sohbet
10 Temmuz 2020ChatKaRa

Koyu Sohbet

87 / 100

Koyu Sohbet Odaları

Koyu sohbet, koyu chat, sohbet ortamı gibi aramalarla fulsohbet.net sitemizi ziyarette bulunan tüm herkese sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım. İnternet ve Teknolojinin had safhada kullanılmasına paralel olarak bir çok insan gereksinimlerini bu doğrultuda karşılamaya başladı. Sosyalleşmek ve arkadaş çevresi edinmek isteyen bir çok kişi mobil chat siteleri sayesinde bir anda yüzlerce insanla tanışma şerefine nail olmaya başladı.

Koyu Chat Sitesi Fulsohbet.NeT

Koyu sohbet yapmanın inceliklerine vakıf olmak isteyen kullanıcılar, eski ve köklü bir site olan fulsohbet.net chat odalarına uğramadan geçmezler. Kahve tadında sohbetlerin ve söyleşilerin dillere destan olduğu sitemizin ünü artık ülke sınırlarını aşmış, Avrupa ve Asya kıtalarına kadar yayılmıştır. Dünyanın bir çok bölgesinden yüzlerce insan 24 saat esasına göre fulsohbet.net sitemizde koyu sohbet zevkine ermektedir. Koyu sohbetten kasıt, yapılan sohbetlerin candan ve samimi olması demektir.

Sohbet Odaları İçerisinde Bahsi Geçen Konular

Kendisini yetiştirememiş, kıyıda köşede kalmış, yeterli bilgi ve kültüre sahip olmayan kişilerin koyu sohbet yapması son derece zordur. Çünkü böyle zengin bir sohbete müdahil olabilmek için bir insanın kendisini her bakımdan yetiştirmesi elzemdir. Beyindeki kelime dağarcığı tükenirse insan lal olur, bön bön sağa sola bakar. Çünkü onun için artık söyleyecek bir şey kalmamıştır. Sohbet odaları içerisinde Futboldan Siyasete, Genel Kültürden İslami konulara kadar hemen hemen her şey konuşulmaktadır.

Sohbet Kültüründen Anlamayan Kişilerin Koyu Chat Yapması Düşünülemez

Bir çok chat sitesi, koyu sohbet sloganı ile kullanıcı toplama kaygısına ve çabasına düşmüştür. Bunlardan birisi de ortam.gen.tr sitesidir. Bu site, sahibi Winsome efendinin yanlış uygulamaları, benim gibi bir gücü elinde tutamaması ve küstürmesi nedeniyle oldukça kan kaybederek google’nin karanlık ve tozlu raflarında yerini almıştır. Şu anda tek kullanıcısı dahi kalmayan bu sitenin durumu oldukça içler acısıdır.

Bir çuval para dökerek chat ortamına doldurduğu konuşan botlardan medet umacak kadar aciz ve zavallı bir duruma düşmüştür. Zamanında ettiğimiz nasihatleri dinleseydi, Farketmez ve Lestat denilen yılanların başını daha küçükken ezseydi şu anda bambaşka yerlerde olacaktı. Artık yapacak bir şey yok winsome efendi sen bir tas soğuk ayran iç yüreğin serinlesin. Bre gafil, bre ahmak sen kim koyu sohbet yapmak kim, önce büyüklerine saygı duymayı öğreneceksin. Aylar önce sana söylemiştim, tüm sitelerini çöpe çevireceğime yemin etmiştim ve bunu başardım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.