Nasipse Chat Odaları

Nasipse Chat

Nasipse Chat Odaları

87 / 100

Nasipse Chat Odaları

Nasipse chat odalarını açmak yine bizlere nasip oldu sevgili okurlarım. Çok uzun zaman önce kafamızda planladığımız bir projeydi, demek ki bu güne nasip oldu. Arkadaş ortamında sürekli dilimden düşmeyen bu projeyi hayata geçirmemde yardım ve desteklerini esirgemeyen tüm dostlara teşekkürler. Nasip kısmet işi hiç bir şeye benzemez, kimse kimsenin nasibini kesemez. Nasibi veren yüce yaratıcı ALLAH C.C. hazretleridir. Sen ağzınla kuş tutsan, allem-i cihan olsan ne yazar.

Chat odaları içerisinde mümtaz bir yere sahip olacağına inandığım bu projeden bütün herkes ücretsiz olarak nasiplenecek. Nasibi kesilenlerin imdadına yetişecek, derdini anlatamayanlara tercüman olacağız. Bu vesileyle ister erkek, isterse kadın olsun herkes nasibinin peşine düşmelidir kanaatindeyim. Çok çabalıyorsun, kılı kırk yarıyorsun ama bir türlü nasibini bulamıyorsun, o zaman hata sende güzel kardeşim. Hemen kendini muhasebe etmeye başla. Şöyle yatağa sağ yanının üzerine yattığında bir vicdan muhasebesi yap bakalım acaba nerede yanlış yapıyorsun?

Nasipse Sohbet Siteleri

Nasipse chat sitelerinde nasibini arayanların sayısı hızla artmaya devam ederken. Bazıları yattığı yerde hiç bir çaba sarf etmeden nasip ayağına gelsin, olgun armut ağzına düşsün istiyor. Bana bak güzel kardeşim öyle yan gelip yatmakla hiç bir şeyden nasiplenemezsin. Nasip için mutlaka sen de bir gayret içerisine girmelisin, çaba sarf etmelisin. Çünkü insanın kaderi, gayretine ve çabasına aşıktır. Her platformda, her ortamda nasibini aramak için fırsat kollanmalıdır. Bizim burada bahsettiğimiz nasipten muradımız mutlu bir evlilik yolunda atılan adımlar, gösterilen çabalardır. Bu yüzden nasipse sohbet siteleri olarak, insanların çaresizliğine göz göre göre razı olamazdık. Kendimizi bir şeyler yapmaya mecbur hissettik ve bu projeyi hayata geçirmeye karar verdik.

Nasipse Evlilik Sitesi

Evliliğin kutsal bir müessese olduğunu, sağlıklı nesillerin yetişmesi, insanların fuhuş ve zinadan kurtulması için mutlaka sağlıklı bir evlilik yapmaları gerektiğini her platformda haykırmaya devam ettik, ediyoruz. “Nasipse evlenmek istiyorum” diyorsan mutlaka nasipse chat sitemize uğramalı, bu konuda ehil hocalarımızdan gerekli metotları öğrenmelisin. Evlenmek isteyen bireyler mutlaka bu iyi niyetlerini aile büyüklerine danışmalı, istişare etmeli, eğer reel hayatta nasibine uygun bir eş adayı bulamazsa mutlaka sitemize giriş yapması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.