Neşeli Chat Odaları

Neşeli Chat
10 Ocak 2021ChatKaRa

Neşeli Chat Odaları

87 / 100

Neşeli Chat Yapmak Mutluluğun Anahtarıdır

Neşeli chat yapmak her babayiğidin harcı değil, er babayiğidin harcıdır. Takılmış plak gibi sürekli hava durumundan, tutulan spor takımından veya hep aynı monoton konuşmalara girmek sizi bir aptal pozisyonuna sokabilir ve karşı tarafı sıkabilir. Bu kısır ve dar çerçevede konuşmak sizi buhrana sürükleyebilir. Standart sohbetleri bir kenara bırakıp daha kapsamlı ve detaylı sohbetler yapabilirsiniz. Bu tür muhabbetler mutlaka mutluluğunuz üzerinde olumlu bir hava esmesine yol açacaktır. Unutmayın bütün küçük konuşmalar, çabuk biten sözler ve kelimeler hepsi birer mutluluk katilidir.

Neşeli Chat Odaları

İnsanların mutlu olması, gündelik hayattaki sıkıntılardan, streslerden, ağır iş yüklerinden ve salgın hastalığın endişelerinden kurtulması için neşeli chat sitemizi aktif etmiş bulunmaktayız. Neselichat.net sitemizde tüm güncel olaylar, insanların başından geçen hadiseler, Türkiye ve Dünya gündemi hakkında rahatlıkla konuşabilirsiniz. Neşenizi kaçıracak hiç bir müessif olaya müsaade etmiyoruz. Fakat chat sohbet siteleri arasında serseri mayın gibi dolaşan ne idüğü belirsiz tipler mevcut. Bu tiplerin ne yaptığını veya ne yapmaya çalıştığını sizler az çok tahmin edersiniz.

Sohbet Siteleri Arasında Mekik Dokuyan Tipler

Bunlar siteler arasında gezerek kendi ruhsuz dünyalarını, umutsuz yaşantılarını chat odaları içerisine aktarmak, diğer üyelerin de mutsuz olmasını sağlamak isterler. Bu hareketlerinde bazen başarılı olurlar ve diğer üyelerin sinirlenerek siteyi terk etmesine yol açarlar. Bu tür insanlar hiç bir yerde neşeli olamazlar, rahat ve huzur bulamazlar. Çünkü içlerinde onları kemiren bazı endişeler, fikirler vardır. Bu yüzden biz bu TROL dediğimiz insan tiplerine fulsohbet.net sitemizde müsamaha göstermiyoruz.

Hasta Ruhlu İnsanlar Neşeli Chat Odalarında Terör Estiriyor

Güzel kardeşim madem ruhsuzsun veya hastasın, negatifsin, yüzün gülmüyor, sitemize gelme git bir psikoloğa veya psikiyatra tedavine baktır. Diğer kullanıcıların huzurunu bozmaya, mevcut düzenin sekteye uğramasına bile bile göz yumamayız. Her şeye takılan, her hareketi sorun eden bazı tipler var. Bunlardan en enteresanı selam şekline takılanlardır. Yok selam vermedin, yok selamımı almadın. Bana bak kardeşim kimse senin burada askerin değil. Müsait olan selamını alır veya almaz kimse mecbur değil. Bu yukarıda yazdığım tipler Neşeli Chat sitelerinin en büyük düşmanlarındandır.

Akılsız ve eblehlerle dolu chat sitelerinde boş muhabbetlerle, küçük takıntılarla, saplantılarla, vesveselerle insanların üç kuruşluk keyfini kaçırmaya gerek yok. Mutluluğun temel anahtarı anlamlı muhabbetler icra etmektir. Bu şekilde diğer insanlarla iletişime geçebilir ve partnerinizle bağ kurabilirsiniz. Bunu ben demiyorum, yapılan araştırmalardan çıkan sonuç bu. Ama sen tutup ta, armutun sapına, üzümün çöpüne, pamuğun ipliğine takılırsan senin işin yaş güzel kardeşim, sen sittin sene mutlu olamazsın.

1 Yorum

 1. EzeL

  10 Ocak 2021 at 23:55

  Neşeli insanlar mutlu oldukları için degil güldükleri için mutlu olurlar ve buda realde olsa sanalda olsa pozitif enerjileri insanalara yayılıyor. güzel bir sohbet dinlemekle başlar :Diyi bir dinleyici demek her daim sohbette ne konuşacağını bilir.diye düşüünüyorum
  gelellim sohbet sohbet gezene sohbet sohbet gezen yine real da olsa sanalda olsa mutsuz olan insanlar ve bu tip insanlar gülmeyi bilmeyen insanlardır sürekli rayış içinde olurlar ne istediklerini billmezler. hasta ruhlular zaten hastalar hiç mutlu olmadıkları gibi cevresindekileride huzursuz ederler.
  yine güzel konuya değinmişsiniz emeğinize yüreğinize sağlık Başararılarınızn devamını diliyorum
  Selam ve Dua ile..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.