Ortam Sohbet

Ortam Sohbet

Ortam Sohbet

87 / 100

Ortam Sohbet Odaları ve Chat Efsaneleri

Ortam Sohbet naraları ile google sayfalarını inleteceğini zanneden eblehler tayfasına ve yardakçılarına, fulsohbet.net sitesinden ve irili ufaklı onlarca chat sitesinden müthiş bir tokat vurduk ve vurmaya devam ediyoruz. Bizler; İnternet henüz yeni icad edilmişken bu kulvarlarda ortamdan ortama koşuyor, ortam oluşturuyor, sonra o ortamları yıkıp tekrardan inşa ediyorduk. Sen daha o zamanlar henüz yerlerde apalıyordun, ekmeğe mama, bıçağa kama diyordun.

Sen ne zaman büyüdün de ortam oluşturmaya çalışıyorsun? Bir ortam oluşturmak için önce geleceksin biz büyüklerinden müsaade alacaksın. “Abi Ben Böyle Bir Olay Düşünüyorum, Senin de Müsaaden Var mı?” diyeceksin. Biz destur verirsek yürüyüp gideceksin, destur vermezsek böyle kapana kısılmış fare gibi mel mel yüzümüze bakacaksın. Daha dur efendi ısınma turlarındayız, maratona yeni başlıyoruz. Hemen pes etmek yok, “yahu KaRa Abi Ben Ettim Sen Etme” diye yalvarırsan belki bir şeyler düşünürüz.

Ortam Sohbet Odaları İçin Önce Adam Olmayı Öğreneceksin!

Peki sen ne yaptın? ciğeri beş kuruş etmez adamlara bizi peş keş çektin, bunun sonuçlarına katlanacaksın. Sende var bir site, bende var bin site, karşımda nasıl mücadele etmeyi düşünüyorsun? Sence bu mümkün mü? Eninde sonunda seni googlenin karanlık sokaklarına gömeceğim. Bunu bir kez daha buradan açık ve net olarak iddia ediyorum. Senin bu öz güvenin nereden kaynaklanıyor? Bir ortamı oluşturmak, sonra o ortama insanların avdet etmesini sağlamak kolay iş değildir. Diyelim ki insanları bir seviyeli bir sohbet ortamında topladın, bunları orada tutabilmek önemlidir. Benim için Farketmez yerine benim için KaRa deseydin inan bana şu an çok farklı bir konumdaydın.

Fulsohbet.Net Ortam Odaları

Fulsohbet.Net sitemizde yeni bir sohbet ortamı oluşturma azim ve gayreti içerisindeyiz. Ortamdan anlayan, ortama girer girmez havayı koklayan ve ortamın güzelliğini keşfedenleri sitemize bekliyoruz. Bu gün günlerden Cuma, tarihlerden 15 Mayıs 2020. Etrafıma şöyle bir bakınıyorum, çevremde gerçekten sohbet edecek bizi anlayacak kaç kişi var diye. İnsanlar cahil, bir çoğu chat ve irc kültürüne aşina değil. Eski chat yapan dostların bir çoğu kendi kabuklarına çekilmiş durumda.

Ortam Sohbet Odalarında Durum

Ortam Sohbet ortamına gelenlerin çoğu genç ve tecrübesiz, bakalım nasıl bir sohbet ortamı tesis edeceğiz. İftarı yaptıktan sonra içimde ortam sohbet odaları ile ilgili bir makale yazmak geldi ve düşüncelerimi buraya aktarıyorum. Şunu anladım ki düşünce ve tavırlarımı anlayacak, beni gerçekten dost bilecek insan sayısı gittikçe azaldı. Ya ben değiştim, ya insanlar yozlaştı. Mevcut sohbet ortamları kalite ve seviyeden gittikçe uzaklaşmakta.

Ful Sohbet ve Chat Keyfi

İşte bu yüzden Fulsohbet.Net sitesini faaliyete geçirdik ve var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Umarım çıktığımız mu meşakkatli yolda ALLAH yar ve yardımcımız olsun. Şu ana kadar sohbet odalarında yaşadıklarım bende bunları paylaşmak, diğer insanlara anlatmak arzusu veriyor. Sohbet ortamlarına bir çok eski dostu çağırdım fakat ortam fazla entellektüel olmadığı için onlara cazip gelmedi. Fakat yine de ümidimi kaybetmedim, sohbet odalarına gelen pırıl pırıl genç insanlar var. Onlarla sohbet etmekten büyük keyif alıyorum.

Şu Konulara Da Göz Atmak İster misin?

1 Yorum

  1. SouL

    16 Mayıs 2020 at 00:23

    Fulsohbet.net ile Sohbetin eğlence nin Güzel arkadaşlık larin tadını çıkarmak isteyen bu evde kal sözüne Ve Coronanin hapsinde iken muhteşem keyif alacağınız bir ortam Fulsohbet.net ile evinizde kahvenizle beraber büyük keyif alacağınıza Biz Fulsohbet.net Ailesi olarak garanti verebiliriz ?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.