Sanal Sohbet

sanal sohbet
15 Nisan 2020Chatadmin

Sanal Sohbet

88 / 100

 Sanal Sohbet Anlayışı

Sanal sohbet sitesi olarak sohbet anlayışı nasıl olmalıdır? Bunu sizlere izah etmeye çalışacağız inşallar. Bir şaman sözü der ki ! Sevdiklerine bağlı ol ama bağımlı olma, fedakar ol ama kendini feda etme, dünü unutma, saplanıp kalma da, sabır et ama katlanma, eleştir ama suçlama, iste ama ısrar etme ve en önemlisi kimseye biat etme.bir gün hepimizin öleceğini de unutma.her şey dengeyi kurabilmekle alakalı aslında iyi bir ayarla www.fulsohbet.net  sohbet  kullanıcılarımız yalnızca kendini düşünmekte, onca acıyı sıkıntıyı kaldırmakta yeniden ayağa kalkmakta kendi elimizde olduğunu biliyoruz.

Tüm bu kavramlar hepsi biz insan oğulları içindir bunun hepimiz farkındayız eminim bu amaçla burada kaleme aldığım yazılarımda sürekli insanlarla diyalog, muhabbet ikili söyleşiler sohbetin önemi veya karşımızdaki şahıslarla nasıl iletişime geçmemiz gerektiğini sohbet odaları aracılığı ile elimden geldiği kadar izah etmeye çalışıyorum. Sanal sohbet odalarına bakış açımız nasıldır mesala bu şekilde bir soru yöneltseler nasıl bir cevap verirdiniz? seviyeli ,dürüst,dostça,samimi olmasını temenni edeceğinizi tahmin edebiliyorum yani elimizdeki sanal ortamı güzelleştirmekte bizim elimizde kötü bir ortama da dönüştürmekte.

Bizim elimizde bu nedenden dolayı iyi yönde kullanmayı amaçladık www.fulsohbet.net yöneticileri olarak ve elimizden gelen tüm çabalarımızı en güzel anlamda bir aile ortamı kurarak siz kullanıcılarımız eşliğin de hep beraber yol almayı düşünmekteyiz. yukarıda ki bahis ettiğim konularda el ele verip en yüksek bir hassasiyet ve ciddi anlamda sizlerinde katılımı ile güzel dostluklara,sevgilere,arkadaşlıklara gönül,ğönüle verip en muhteşem şekilde sizlere sunmaya kendimize borç bilmekteyiz.

Derdinize,  kederinize , mutluluk,hüzün,sevinç adına elimizden ne geliyorsa az da olsa belki bir faydamız dokunur fikri ile radiomuzla canlı yayınlarımızla isteklerinizle sizlere hoş güzel vakit geçireceğimiz eğelenceli bir sohbet odasını hayal ettiğimiz gibi paylaşmak istiyoruz.Güzel bakıp ,güzel görüp bu ambiansta yan yana tanıdık tanımadık herkese selam verip kafa dağıtmak amacıyla veya zaman geçirmek amacıyla her şeyin güzel olacağına inanarak www.fulsohbet.net ailesinin bir ferdi olarak sanal sohbet odalarına bakış açınızı değiştirmek hedefi ve ön yargılarınızı düşüncelerinizi değiştirmek için tüm hızımızla çalışmalara devam etmekteyiz.şimdiden katılımlarınız için şükranlarımı sunuyorum saygılar olsun efendim.

https://www.fulsohbet.net

1 Yorum

  1. N3FR3T

    15 Nisan 2020 at 13:20

    Merhaba…Sanal sohbette gerçekten seviyeli saygı ve sevginin Dostluğu tam anlamıyla bulduğum tek sohbet yeri bence…Onlari tanıdığım için çok mutluyum hepsine Teşekkür ediyorum Tabiki öncelikle böyle güzel bir ortamı hazırlayıp bizler için emek veren kanal sahibine ve ekipteki arkadaşlara Teşekkür ederim sizlerle olmak bir ayrıcalık bence …

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.