Sevda Sohbet Odaları

Sevda Sohbet Odaları

Sevda Sohbet Odaları

87 / 100

Sevda Sohbet Odaları İle Chat Keyfi Yaşayın

Sevda Sohbet Odaları tüm sevdalılar için ve sevdayı henüz keşf edememiş kullanıcılarımız için açılarak faaliyete başladı. Sevdanız sevdamızdır, sevdasız yaşanmaz diyerek sevda sohbet odalarını yayın hayatına kazandırdık. Sevda denilince mutlaka iki kişi arasında yaşanan duygusal bağlar ve yakınlaşmalar akla gelmemeli. Sevda sadece beşeri ilişkilerde Ahmet veya Ayşe sevdası diye düşünülmemeli. İnsanoğlu her şeye sevdalanabilir, bir kuşun ötüşüne, bir ırmağın akışına, bir çam ağacının rüzgar esnasında çıkardığı sese, bir kelebeğin uçuşuna, bir çiçeğin açışına vs. örnekler çoğaltılabilir.

Ful Sohbet Odalarında Sevda Sohbetleri

Bu örneklerden yola çıkıldığında Sevdasohbet.net sitesi de makalelerinde bize yer vermiş. Ful sohbet odaları başlıklı bir makale açmış ve başlamış saçma sapan yazmaya. Demek ki sitemize öyle sevdalanmış ki ne yazdığını tam olarak anlayamamış. Zaten yazılarına bakınca tam bir andaval olduğu, Türkçe ile uzaktan yakından bir alakasının bulunmadığı anlaşılıyor. Bana bak Sevdasohbet.Net sitesinin sahibi; başka siteleri makalelerine konu olarak ele alacağına, önce kendin olmayı öğren, kendiliğinden bir şeyler yapmaya çalış.

Şu sitene bir çeki düzen ver gerçekten siteni b..k götürüyor desem yeridir. Sitenin altı üstü kaymış gitmiş. Senin daha Ful Sevda Sohbet odaları olayına girmen için 40 dereden su getirip, 40 tekne hamur yemen lazım. Bu işler senin sandığın gibi öyle hemen olmuyor, emek vereceksin, çalışacaksın. Bir kene gibi başkalarının sırtında yaşamaya çalışmayacaksın. Madem yapamıyorsun bu piyasayı bırakıp çekip gideceksin, eski mesleğin olan çobanlığa dönüp dağda koyun otlatacaksın.

Sitendeki tüm içeriği botlarla çekip paravan bloglara aktarayım dedim ama baktım ki sitende işe yarayan hiç bir makale yok, bir çoğunda imla hataları var. Kaliteli içerik üretememişsin. Kaliteli içerik konusunda sıkıntı yaşıyorsan, bir ara yanıma gel ben sana güzel bir hizmet içi kurs vereyim. Yaşım, tecrübem, bilgim, genel kültürüm senden hayli fazla olduğu için sana biraz kurs vereyim. Bütün sitelerde olduğu gibi sohbet sitelerinin de temiz ve kaliteli içeriklere ihtiyacı vardır. Ama sen şehriye çorbası gibi her bulduğun makaleyi alıp koyarsan, sağdan soldan kopya içerikleri yüklersen siten çöplüğe döner gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.