Seviyeli Sohbet

seviyeli sohbet

Seviyeli Sohbet

88 / 100

Seviyeli Sohbet Denilince Ne Anlaşılır

Seviyeli sohbet ne demektir? Sohbetlerimizin seviyesini daha nasıl maksimum seviyeye yükseltebiliriz ? sohbetleri anlamlı bir şekilde ilerletmeyi nasıl başarırız? Karşılıklı Sohbet etmeyi fikir düşüncelerimizi değiştirmek,her ruha gönüllere hitap etme yetkisine sahip olan elbette bizleriz.
Sohbetimizin başında sonunu da iletişim kurduğumuz kişiyle kurmak istediğimiz veya konuşmak istediğimiz konu veya konuları karşımızdakine aktarmak Sohbetimizi belli bir amaca ulaştırmak için bir etken olarak görüp görmediğimiz de de sohbetin ciddiye alınıp alınmadığını da ortaya koyacaktır.

Seviyeli Sohbet Esnasında Karşı Tarafı Dinlemek

Seviyeli Sohbet esnasında nasıl tabirle ve karşımızdakini nasıl dinlediğimizi çok iyi analiz etmemiz gerekir. Bu şekilde hem konuşma ve hem dinleme kabiliyetimizi öğreniriz buna göre de gözümüzde yaptığımız analizin sağlamasını görmüş oluruz. Bu davranışlarda daha hoş ve daha akıcı bir diyalog kurarak karşımızdaki kişi veya kişilerce en iyi iletişimi kurmamıza yol açacaktır. www.fulsohbet.net yönetimi olarak bu gün ki yazımızda bunun önemini ele almak istedim.sosyal medyada olsun sanal sohbet sitelerinde olsun amacı sohbet etmek için kurulmuş bir çok platformların olduğunu biliyoruz.

Karşımızdaki kişinin canlı bir varlık olduğunu aklımızdan çıkarmadan, Kişi veya Kişileri fiziksel olarak ve kullandıkları dilini yargılama dan incitmeden en hassas bir şekilde değerlendirmede bulunmamız gerektiğinin altını çizerek sohbet etme konusundaki alışkanlıklarımızı gözden geçirip  bu konudaki davranışlarımızı eksik olan yönlerimizi tamamen değiştirme düşüncesiyle birlikte  www.fulsohbet.net olarak yukarıda belirttiğim kavramları en yüksek seviyeye getirmeyi planlamış bulunmaktayız.

Diyaloglarımızda zaman zaman yaşadığımız davranışlarda veya başımıza gelen bir vaka da rahatsız olmak yerine onları kabullenmeliyiz. Bu şekilde sohbetin karşılıklı anlayış özverili bir şekilde adaletli ilerlemesi tüm tarafın hoşuna gideceği şık bir izlenim bırakacağının önemini belirtmekte diye düşünmekteyiz.Bu sebepten ötürü İçimiz de kurduğumuz dünyamızı çok fazla paylaşamıyoruz içimizde sessizce bekletiyoruz bunun sebebi de doğru sohbetin olmadığı veya kişilerin doğru kişi olamadığımızdan dır.

Kişisel tecrübelerimizi birleştirip www.fulsohbet.net   ailesi ile paylaşarak ve içinde yaşadığımız zaman geçirdiğimiz ortamın güvenli,seviyeli,dürüst,adaletli ve sanal sohbet deyip geçmediğimiz her rumuzun karşısında bir insan olduğunu unutamayıp değer verdiğimizi el ele vererek bunu başaracağımıza inanarak bu yolda beraber yürümeye karar vermiş bulunmaktayız.

Diyaloğumuz da karşı tarafa yaşadığımız bu bir sorun olabilir bir anımız olabilir veya bir sıkıntımız olabilir paylaşımlara sebep olmak için bu sohbet odalarını sizlere en sağlıklı bir sekil de sizlere sunmaktır amacımız. Bu konuda konuşulması çok fazla konuların olduğunu ve bunları tek tek ele alıp en güzel sohbetin nasıl başarı ile sonuçlandığını görmek bizleri de daha da çok mutlu edeceğini sabırsızlıkla beklemekteyiz. Başkalarını daha iyi anlamak istiyorsak içinde yaşadığımız kültürün ve mensubu olduğumuz ırkın zihnimizde çizmiş olduğu sınırları aşmayı denemeliyiz.

Seviyeli Sohbet ederken öncelikle karşı tarafın değil kendimizin benimsediği bakış açısında neleri değiştirmemiz gerektiğine odaklanmamızı önerir. Karşı tarafa değişmesi için baskı yapmak, sohbetin karşılıklı bir meydan okumaya dönüşmesine neden olabilir. Sohbet sırasında karşımızda bir insan olduğunu unutmadan kendi gereksinimlerimizi dürüst bir şekilde ifade ettiğimizde bu duruma doğru şekilde tepki verme sorumluluğu dinleyen kişiye geçmiş olur. www.Fulsohbet.net yönetimi olarak saygılar sevgiler olsun

https://www.fulsohbet.net

2 Yorumlar

 1. Nht

  16 Nisan 2020 at 10:32

  Güzel site herkese tavsiye ederim

  Cevapla
 2. Emre

  16 Nisan 2020 at 10:41

  Sakin bir site bulmayı ümit ederek nette araştırırken tesadufen girmiştim.Cok güzel karşılandım.User ve adminler gayet uyumlu.Yolunuz acık olsun FuLSohbet ailesi..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.