Sohbet Kuralları

Sohbet Kuralları
13 Temmuz 2020ChatKaRa

Sohbet Kuralları

87 / 100

Sohbet Kuralları Nelerdir?

Sohbet kuralları hakkında bir çok tavsiye olmasına rağmen, çoğu kullanıcı bu kuralları göz ardı etmekte, bunun sonucunda ise istenmeyen üzücü yaptırımlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bir sohbet sitesinde chat yapıldığı esnada üzücü ve baş ağrıtıcı neticelere yol açacak kötü deneyimlere aşağıda hep birlikte göz gezdirelim.

Sarhoş Sohbet Etmek

Sarhoşluğun verdiği sahte cesaret ve aşırı öz güven ile kesinlikle fulsohbet.net sohbet odalarına gelmeyin ve sohbet etmeye çalışmayın. Güzel kardeşim kafan güzelse bir tane sade kahve yaptır, iç ve yat. Çünkü sarhoşluk insana bir gevşeklik verir, ağzınızdan, klavyenizden istenmeyen yazılar chat odasına dökülür. Diğer kullanıcılar sizin sarhoş ya da ayık olduğunuzu bilmek durumunda değildir. Bu meyanda görmek istemediğiniz yazışmalara tanık olmamak için vazgeçilmez sohbet kurallarından birisi sarhoş sohbet etmek kesinlikle yasaktır. Hiç kimse gözünüzün yaşına bakmaz, ip adresiniz banlanır ve kendinizi kapının önünde bulursunuz.

Yasadışı İçerik Paylaşımı

Sohbet odalarında kanunlarca suç sayılan; siyasi, ideolojik, kumar, bahis, at yarışı, it yarışı, dini içerikleri paylaşmamanızı özellikle istirham ediyorum. Kanunlarla, emirlerle, talimatlarla, yönergelerle yasaklanan her türlü içerik; sohbet odalarımız içerisinde de geçerlidir. Fulsohbet.net chat ortamı; bu konuda oldukça hassastır. Demek ki sohbet kurallarından ikincisi yasa dışı içerik paylaşımının yasak olduğudur.

Uzun Yazılı Metinlerin Paylaşımı

Sohbet kurallarından üçüncüsü uzun yazılı metinlerin paylaşımıdır. Yazıların birbiri ardına sıralanması, diğer kullanıcılar arasında hoşnutsuzluk ve gerginliğe neden olabilir. Sohbet odalarında yazılan yazıların bir çoğu yanlış anlamaya son derece meyillidir.

Sohbet Ederken Yasak ve Yanlış Hareketler

Fulsohbet.Net sitesine ait tüm global kanallarda flood olarak tabir edilen uzun yazılar, kopya içerikler kesinlikle yasaktır. Yaptığınız bu bilinçsiz hareket mobil sohbet odalarına bağlanan kullanıcıların ekranını kapatmakta ve kullanıcılar çileden çıkmaktadır. Diğer kullanıcıların hukukuna kesinlikle girmemeniz gerektiğini tekrar hatırlatırım. Aksi davranışlar odalardan atılmanıza neden olabilir.

Chat Odalarında Özel ve Mahrem Sırların Paylaşımı Yasaktır

Chat odaları içerisinde kendinize veya başkasına ait kişisel ve mahrem bilgileri paylaşmak, gün içerisinde ne yapacağınızı, nereye gideceğinizi söylemek. Kısa bir süre de olsa evinizden ayrılacağınızı belirtmek sizin kişisel güvenliğiniz için yasaklanmıştır. Para ve kıymetli eşyalarınızı sakladığınız yerleri söylemek te yasaktır.

Sanal Ortamın Gerçek Hayata Taşınması

Chat odalarında tanıştığınız kişilerin karakterini ve kişiliğini tanımadan kesinlikle dışarıda ıssız ve tenha yerlerde buluşma cihetine gitmeyin. Başınıza kötü bir hal gelirse gerçekten buna bir nebze de olsa vesile olmaktan üzüntü duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.