Sohbet Odaları 18

Sohbet Odaları 18
15 Ocak 2021ChatKaRa

Sohbet Odaları 18

87 / 100

Sohbet Odaları 18 Chat Siteleri

sohbet odaları 18, 18 sohbet, 18 chat, 18 sohbet kanalları şeklinde çılgınca bir furya google sayfalarını işgal etmiş durumda. Bu sahte algıyı oluşturan ve zihinleri bulandıran sohbet sitelerine sesleniyorum. Neye göre 18 sohbet? bireylerin yaşına göre bir sohbet şekli oluşturduğunuzu mu söylüyorsunuz? Milletin aklı ile dalga geçen bu tayfayı buradan esefle kınadığımı belirtmek istiyorum. Google arama motorunu böyle saçma aramalarla maniple edenler, bu kirli savaşta her hamleyi mübah görenlerdir. Ben şahsen cinsel içerikli sitelere bırakın 18 yaş altı bireylerin, daha büyüklerinin bile girmemesi taraftarıyım. Çünkü sürekli aklında cinsellik olan bireyler üretken olamıyor, uyuşmuş, afyon içmiş gibi dolaşıp duruyorlar. Bu meyanda toplumun sağlıklı düşünen bireylere ihtiyacı var.

Sohbet Odaları 18 Yaşından Küçük Bireylere Yasak mı?

18 yaşından küçük kullanıcıların chat siteleri içinde malayanı muhabbetlere şahit olmasını, eli tenasül uzvunda gezen sapık insanların oyuncağı haline gelmesini hiç bir zaman istemem. 18 yaşına erişmiş bir şahsiyetin, mutlaka başka uğraşları olmalı, örneğin derslerine çalışmalı, gelecekle alakalı planlar yapmalı, derslerin tekrarını yapmalı. Hedeflediği gelecekle alakalı internet ortamında arayışlar içinde olmalıdır. Yani bu yaşlardaki gençler, interneti faydalı amaçlar için kullanırsa daha faydalı olur kanaatindeyim. Anne ve babalar bu doğrultuda yetişkin içeriklere karşı internete filtre koymalı ve çocuğunun zararlı sitelere girmesini, sapık adamlarla yüz göz olmasını, sohbet sitelerine girmesini engellemelidir.

Sohbet Odaları 18 Sitelerine Dikkat Edelim

Zararlı olarak saydığımız bu tür chat sitelerine yetişkin olmayan bireylerin girmesine mani olmak, başta anne babalar olmak üzere hepimizin görevidir. Çünkü ergenlikten yetişkinliğe geçme aşamasında olan bireyin zihni bulanıktır, cinsel dürtüleri yeni uyanmaya başlamış ve ne yapacağını bilemez bir haldedir. Sudan çıkmış balık misali bu tür zararlı chat sitelerine girmesi veya yetişkinlere yönelik filmleri seyretmesini engellemek gerekir. Her zaman doğrulardan yana olan yazarınız ben KaRa, gerçekleri haykırmaya, insanların yanlış yola girmelerini engellemeye gücüm nispetinde engel olmaya çalışacağım.

Fulsohbet.Net 18 Yaş Altı Kullanıcılara Açık mı?

Değerli kardeşlerim siteye giren şahısların kimliğini kontrol etme, kimliği yoksa bile ağzını açıp dişlerine bakma gibi bir lüksümüz veya yeteneğimiz olmadığı için kimin 18 yaşında kimin 50 yaşında olduğunu bilmemize de imkan yoktur. Burada demek istediğim herkes kendi vicdanının polisidir. Fulsohbet.Net sitemiz hiç bir zararlı içerik barındırmadığı halde bizler yine de 18 yaş altı kullanıcıların sitemize giriş yapmasını istemiyoruz. Eğer bir kullanıcının yaşının küçük olduğunu fark edersek sorgusuz sualsiz sitemizden uzaklaştırıyoruz. Evet sevgili gençler bu gün sizleri uyarmaya çalıştık. Umarım yazdıklarımızdan çizdiklerimizden bir şeyler çakmışsınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.