Sohbet odaları

https://www.fulsohbet.net

Sohbet odaları

88 / 100

Sohbet Odaları ve Chat Siteleri

Sohbet odaları ekibi olarak insani konulara önem vermekteyiz. İnsanın yaşama göz açmasıyla başlar. Bu durumların ilk yaşandığı ve tadıldığı ortam ailedir. Aile yapı olarak, sevgi, saygı ve hoşgörünün temel dayanağıdır.

Aile birlikte yaşamanın, ardından aile bireylerinin birbirlerine değerli olmalarının yaşandığı ilk toplumsal ortamdır.Daha doğrusu insan yaşamının ilk durağıdır. İnsanlar ilk olarak aile içinde bağlılık olgusunu öğrenmek ve benimsemek zorundadır.

Evladın anne ve babasıyla sohbet etmesi bir sevgi, saygı ve hoşgörü göstergesidir. Aile içinde evladın, anne ve babasını sevgi, saygı ve hoşgörü ile karşılamaması, bazı istisnalar dışında düşünülemez. www.fulsohbet.net sanal sohbet odaları olarak sevgi ve saygının bizim içi ne kadar vazgeçilmez bir olgu olduğunu ve sizleri de bir aile gibi sevip saymak değer vermek için tek yumruk olduk. www.fulsohbet.net Biliyorsunuz yer mekan ortam fark etmez sevginin saygının çiçek açtığı her yer bir cennet misali huzur verici bir hal alır bu da tüm kullanıcılarımızı memnun kılar.

İnsanlar, artık bugün birbirine selam vermemesinin nedeni olarak bizim böyle bir çağda çok hızlı geliştik. Hatta şöyle ki son birkaç yıl içinde refah düzeyi yükselince biz millet olarak da hazır olamadığımız için kentleşmenin etkisiyle beraber kendimize olan saygımızı yitirdik. yozlaşmaya beraber tek başına yaşamayı bilmediğimiz için ve gelişim çağı da hızlı olunca bir çoğumuz hayata kendimizi kaptırdık ve sevgiyi unuttuk.

Bugün bir çok kişi sevgiyi unutunca da kendini yalnız hissetti.İşte tam bu noktada www.fulsohbet.net ailesi olarak amaçladığımız yitirilen tüm olguların sohbete dönüştürmeyi izahını yaptığım tüm kavramları elden giden ne kadar duygular varsa yeniden aşılamak yeniden bir aile olarak kök salmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için yüreğimiz kıpır kıpır atıyor. Hiç bir şey kalmadığımızın her şeyin tekrardan kazanılmasını sağlamak elimizde olduğunun farkına varıp tüm insanlık ile iç içe olmak tekrardan baharların açmasını sağlamak en büyük temennilerimiz arasında yer almaktadır.

Bugün İslâm karşıtları durmaksızın gece gündüz çalışıyorlar ve Çalışırken de sadece teknoloji ile değil, dizilerle saldırıyorlar. Bizi dinimizden uzaklaştırmak için her türlü farklı yollara baş vurmaktadırlar. Buna karşı da  Müslümanlar olarak elimizden gelen sevginin üzerinde durarak gençlerimizi ailelerimize tekrar kazandırmak, onları sevgi ve muhabbete yönlendirmektir. Dileğimiz şu dur ki ALLAHIM kayıp sandığımız bir daha asla olmaz dediğimiz tüm duygu ve düşüncelerimize tekrardan kavuşmamızı nasip eylesin Saygılar Sevgiler.

https://www.fulsohbet.net

2 Yorumlar

 1. NuR`

  14 Nisan 2020 at 21:28

  Emegine yuregine sagLik cok guzeL makaLe oLmus seviye sayginin oldugu ve en onemlisi guvenebilceginz tek adres sizlerde gelip burda sohbet edebilir yeni arkadasliklar kurabilirsiniz 🙂

  Cevapla
 2. ATA

  14 Nisan 2020 at 21:34

  Her yağmur bir gök bulur kendine, Her yeşil bir dal, Her deniz martı Her doğacak güneş Bir kuytu bulur kendine
  Ben senden başka sen bulamam fullsohbet.net sohbet ortamımıza beklerız

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.