Chat.Gen.Tr

Chat Gen Tr
24 Ocak 2021ChatKaRa

Chat.Gen.Tr

87 / 100

Chat Gen TR Yeni Sohbet Girişiniz!

Chat siteleri arasında mümtaz bir yere haiz olan Chat gen Tr sitesini, fulsohbet.net sitemiz bünyesine katmış bulunmaktayız. Zaten chat yazılınca akla ilk gelen ful sohbet, tam sohbet, ücretsiz muhabbet gibi şeylerdir. Günümüzde hala popülaritesini koruyan, yüzlerce kullanıcıyı bünyesine çeken sohbet sitelerine rastlamaktayız. Her sohbet sitesi içine girilip te muhabbet edilebilecek bir saygınlığa sahip değildir. Maalesef bunların pek azında sağlıklı bir muhabbet yapılabilmektedir. Hal böyle olunca yurdum insanı da akın akın nezih ve seviyeli muhabbetlerin döndüğü, fulsohbet.net gibi sitelere gelmektedir.

Chat Sitesinde Herhangi Bir Kısıtlama Var mı?

Chat Gen Tr sohbetlerini bundan böyle hiç çekinmeden, kimseden icazet almadan, herhangi bir engele takılmaksızın tam sohbet odalarımızda icra etmenizin yolunu açtık. Adı her ne olursa olsun, ister ful ister tam, isterse chat.gen.tr olsun, muhabbet ortamının ne kadar verimli ve sağlıklı olduğuna bakılmalıdır. Eğer muhabbetler hep belden aşağıya yani cinselliğe doğru kayıyorsa, sohbet ortamı dediğimiz yerde üç bez hippi kılıklı zibidinin her tarafı oynuyorsa, küfürler havada uçuşuyorsa ve admin denilen ihtiyarlar heyeti de bu hengameye çanak tutup, ağzından salyalar akarak seyrediyorsa sağlıklı bir sohbet akışından bahsedilmesi komiktir.

Chat Gen Tr Sitesi Ne Zaman Açıldı?

Chat.Gen.Tr sitesi bundan yaklaşık 20 sene önce açıldı ve hala varlığını devam ettiriyor. Geçen yıllar içerisinde biraz tökezleyip sosyal paylaşım ağlarının altında ezilse de hala geçeri bir chat sitesi olarak göz doldurmaya devam ediyor. Hele ki fulsohbet.net sitesi bünyesine katıldığı andan itibaren tekrar eski ihtişamlı günlerini yaşamaması işten bile değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.