Ortam-Gen-TR Sohbet Odaları

Ortam-Gen-Tr
15 Haziran 2020ChatKaRa

Ortam-Gen-TR Sohbet Odaları

88 / 100

Ortam-Gen-Tr Sohbet ve Chat Odaları Mobil Sohbet

Ortam.Gen.TR ; İlk açıldığı zamanlarda sohbet ve chat tutkunlarının yeni gözdesi olarak epey rağbet görmüştü. Fakat site sahibi winsome beyin aşırı ihtiraslı tutumu, KaRa gibi bir webmasteri müptezel bir kişilik olan Farketmez denilen serseriye tercih etmesi, ortam.com domainini kullanıcılara ve yöneticilere sormadan satın alarak bünyesine katması, Farketmez, Lestat, Sephirot ve Haarp gibi tecrübeli chatçilerin, perde arkasında çevirdikleri film, fırıldak ve ayak oyunlarını fark edememesi neticesinde müthiş bir kan kaybı yaşayarak googlenin tozlu raflarında yerini almıştır.

Ortam-Gen-Tr

Ortam-Gen-Tr

Ortam-Gen-Tr Kullanıcıları Fulsohbet.Net Bünyesinde Yer Almaktadır.

Şu anda ortam-gen-tr sohbet odaları içerisinde bir tane canlı kullanıcı görmeniz mümkün değil. Winsome efendi bu açığı kapatmak için sekershell.com’a bir çuval para ödeyerek konuşan botları sitesine doldurmuştur. Bana inanmıyorsanız kendiniz gidin bakın, bizde yalan yok ne diyorsak o. Bizler elbette bu gidişata seyirci kalamazdık, dağılan ortam.gen.tr kullanıcılarını tekrar toparladık ve fulsohbet.net sitemizde onlar için özel ve nezih sohbet odaları açtık. Bundan böyle ortam sohbet tutkunları, fulsohbet.net bünyesinde seviyeli sohbet ortamı deneyimini bizlerle yaşayacak.

Ortam-Gen-Tr Sitesinde Tehlikelere Dikkat Çektik Fakat Sakalımız Olmadığı İçin Sözümüz Dinlenmedi

Zamanında winsome efendiyi uyardık, bir şeyler anlatmaya çalıştık, bazen açık konuştuk bazen şifreli konuştuk. Tehlikelere dikkat çekmeye çalıştık. Farketmez denilen serserinin tüm kullanıcıyı alarak sitesini terk edeceğini, tek bir kullanıcı dahi kalmayacağını söyledik. Fakat winsome efendi gece Farketmez rüyasıyla yattı, sabah farketmez türküsüyle uyandı. Gelinen noktayı şu an net bir biçimde görüyorsunuz. Eğer bana güvenip te en başta Farketmez ve Lestatın kafasını ezip, valizlerini eline verseydi şu an ortam.gen.tr bambaşka yerlerde idi.

KaRa Hiç Bir Zaman Kaybetmez

Peki güzel kardeşlerim bu oyunun kazananı ve kaybedeni kim oldu? Hemen cevaplayalım İRC CHAT ve Webmaster dünyasında mümtaz bir kişiliğe sahip olan KaRa hiç bir zaman kaybetmez. Samimiyetimle söylüyorum, şu an en az 10 sitede Root Admin erişimim var, en az 50 sitenin ftp bilgileri elimde mevcut. Her girdiğim sohbet ortamında saygı ve sevgi ile karşılanıyor ve uğurlanıyorum. Benim dostluğumu, kardeşliğimi kazanan taraf hiç bir zaman kaybetmez. Kaybeden tarafı söylememe gerek yok zaten yukarıda kim olduğunu iyice anladınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.