Gurbet Sohbet odaları

gurbet sohbet
14 Nisan 2020Chatadmin

Gurbet Sohbet odaları

88 / 100

Gurbet sohbet odaları

Gurbet Sohbet Odaları olarak gurbette bulunan vatandaşlarımız için bu makaleyi kaleme almayı uygun gördük. Türkiye’den yurt dışına resmi yollarla ve kitlesel düzeyde insanlarımız farklı ülkelere çeşitli durumlarla gurbet etmeye başlamışlardır. Avrupa ülkeleri ile yapılan anlaşmalar sonucu ülkeler için de bir örnek teşkil etmiş ve Türkler Avrupa’nın birçok ülkesine resmi veya gayri resmi bir şekilde işçi olarak gitmeye başlamışlardır.

1960’lar dan itibaren her yıl ortalama 100 bin insanımız Türkiye’den başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yabancı ülkelere gitmeye başlamışlardır. Ne var ki bu insanların çoğu orada din ,dil bir çok medeniyet farklılıkları görmüştür. orada ki sosyal iletişimler de olsun yaşam standartları olsun bir çok değişikliğe uğramışlardır Zira ne kendileri aynı o giden kişilerdir ve ne de arkalarında bıraktıkları ülkeleri bir zamanlar bırakıp gittikleri aynı o ülkedir.

Bu yabancılaşmalar da değişen sorumluluklar sosyal,kültürel farklılıklar olarak dönem dönem zorluklar yaşamışlardır.Geride bıraktıkları vatanları gibi değildir oradaki yaşamları bu sebeple de yabancılaşması da yabancılık çekmeleri de gayet normaldir .Bur da ki örf, adet, gelenek göreneklerimizden bir haber zaman geçtikçe yaşadıkları ülkelere uyum sağlamakta zorluk çekseler de zamanla uyum sağlamışlardır.

Ama ne olursa olsun vatanları gibi değildir gittiği yer nere olursa olsun vatan tadı vermemektedir bunu hepimizin farkında olduğunu biliyorum bugünkü makalemizde www.fulsohbet.net yöneticileri olarak gurbet sohbet konulu yazımızı kaleme aldık sizlere azda olsa gurbet hasretini bir nebzede olsa dindirmeye çalışmak amacımız.
bizler bu platformu dünyanın neresinde olursa olsun mobil olarak tablet olarak veya bilgisayarlarınız dan ücretsiz bir şekilde sizlerle bir araya gelmek ve getirmektir amacımız.

Neden olmasın değil mi sevgili okurlarımız, kullanıcılarımız. Belki Türkiye de ki bir hemşehrimizle yaşadığınız şehirden haber alacaksınız veya tanıdık bir arkadaşınız denk gelecek hani bir çok bahanesi var aslında bu örnekleri çoğaltabiliriz. Gurbet sohbet ailesi olarak memleketimizden sizlere seslenmek istiyoruz canın mı sıkıldı buyur sende gel zamanın mı geçmiyor tabi ki sende gelebilirsin etrafında komşun olmayabilir, dostların ,arkadaş ortamın olmayabilir evet evet sende gelebilirsin 🙂 diyor ya güzel üstadımız ne olursa ol yine gel diye mevlana.

Seviyeli ,ciddi,dürüst dostluklarımıza bir yenisini katmak, arkadaş edinmek istiyoruz sizleri de gurbet sohbet odalarında aramızda görmek isteriz. Sohbet odaları olarak; samimi duygularımla kaleme aldığım bu yazı da en içten gurur duyacağım bir konudur yeni yeni dostluklar edinmek arkadaşlara sahip olmak.Hep birlikte şahane bir ortam kurmak elimizde olan bir durumdur ,kavramlardır bunu zamanla başaracağımıza inanıyorum gurbette; kimimiz ailemizden ayrı kimimiz eşinden çocukların dan ayrı.

Elbetteki sevdiği gönül arkadaşından ayrı olanları da unutmadık aileniz olmak isteriz yoldaşınız olmak isteriz en can alıcı yeri de sağlam gönül dostunuz olmak için www.fulsohbet.net olarak yanı başınızda olmaya gayret göstereceğiz yönetim olarak bunun garantisini verebiliriz.Her şeyin istediğiniz gibi olmasına gayret etmeye özen göstermeye devam edeceğiz. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim saygılar sevgiler bizden olsun.

https:/www.fulsohbet.net/

4 Yorumlar

 1. NuR`

  14 Nisan 2020 at 02:46

  Cok cana yakin durust samimi seviyeli bir ortam sizLeride aramizda gormekten mutluluk duyariz 🙂 yazaninda emegine sagLik anca bu kadar guzeL anLatiLabiLirdi .

  Cevapla
 2. Irmak

  14 Nisan 2020 at 02:49

  Arkakadaslik dosluk adına ne varsa burda bulacağınız samimi sıcak seviyeli bir sunucu bize katılın tanışalım sizleri bekliyoruz

  Cevapla
 3. Dini Sohbet

  14 Nisan 2020 at 16:47

  merhaba Değerli Arkadaşlar yönetim olarak Siz değerli kullanıcılara özen ve ilgi ile herzaman kaliteli ve Düzgün insanların buluştuğu bu Sunucuda Siz Değerli Gurbetçilerimiz olsun Dil Din ırk ayrımı yapmadan Daima kaliteli bir ortam kurmak için Radyo da birbirinden yetenekli Dj lerimiz ile Sohbet odalarımız oyun odalarımız olsun Evinizde oturduğunuz yerden kahvenizi yudumlarken Cafede olduğu gibi Dışarı çıkmaya gerek kalmadan Sıcak samimi Düzgün Arkadaşlar Edinmeniz eğlenceli dakikalar geçirmeniz Ancak wwwFulsohbet.net kalitesiyle hizmetinize Düzgün sağlam bir kararlılık la 7/24 Daima Doğru kaliteli Düzgün insanlarla yolumuza Israrla devam edeceğiz Siz değerli Arkadaşlarıda Daima yanımızda Görmekten mutluluk Duyacagimizi Belirtmek isterim Yuregi guzel insanlara kapimiz daima acik olacaktir ilgi ve alakaniz icin tesekkureder Hos eğlenceli Sohbetler Dilerim 😊

  Cevapla
 4. Sinem

  20 Nisan 2020 at 08:24

  Giriş yapamıyorum

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Son Yazılar
F3
Hoş Sohbet21 Aralık 2021
Hatay Sohbet
Hatay Sohbet Odaları26 Mayıs 2021
Manisa Sohbet
Aydın Sohbet Odaları
2

Bizi Takip Edin

En iyi Sohbet Sitesi Olan Ful Chat Ailesini takip edin,
haberdar olmak için abone olamayı unutmayın.